כתובתינו

גזית 7 פתח תקווה

דוא"ל

office@revenue-fs.co.il

תכנון פיננסי

תכנון פנסיוני. דואגים היום למחר

חיסכון פנסיוני הוא חיסכון ארוך טווח המורכב ממוצרים שונים כמו ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה, קופות גמל, קרנות השתלמות ועוד. אנחנו במנופים מתמחים בתכנון פנסיוני מותאם אישית עבור הלקוח.

מה זה תכנון פנסיוני?

האדם הממוצע שומע את המילה פנסיוני ומיד חושב על העתיד הרחוק. גיל 70 לפחות. אבל האמת היא שתכנון פנסיוני רלוונטי לכל אדם בכל גיל.

נכון, בכספי הפנסיה תשתמש רק בעוד שנים רבות, אבל אם לא תתכונן בצורה נכונה תגיע לפנסיה ותגלה שהכיסים שלך ריקים. בנוסף, תכנון פנסיוני כולל אלמנטים נוספים כמו אובדן כושר עבודה, ביטוח אחריות מקצועית וביטוחים נוספים שעשויים להיות רלוונטים גם בגיל צעיר יותר.

מה תפקידו של התכנון הפנסיוני?

חיסכון פנסיוני מוכוון לשני מצבים בחייו של אדם: ביטחון כלכלי אחרי שיפרוש ומענה כלכלי במקרה של אובדן כושר עבודה או פטירה בטרם עת. תכנון פנסיוני למעשה נועד לספק מענה למצבים האלה בחייו של אדם.

למה חשוב לתכנן את הפנסיה?

הנטיה של כולנו היא להתעלם מההיבטים הפנסיונים ולסמוך על המעסיק שידאג לנו, אולם הנחה זו עלולה להתברר כשגויה. כל אחד חייב לקחת אחריות על החסכונות הפנסיוניים שלו, ולגרום להם לעבוד לטובתו. להיות מודע למצב החסכונות ולנהל אותם באופן אקטיבי.

חיסכון פנסיוני אישי

אתה לא מבין בתחום הזה? חושש להתעסק בחסכונות הפנסיוניים? מזל שאנחנו כאן.

המומחים של מנופים ביטוח ופיננסים יתפרו עבורך פתרון מותאם אישית, בהתאם למצב התעסוקתי והמשפחתי הנוכחי. סכומי ההשקעה, המוטבים, הביטוחים וכל שאר המוצרים יותאמו באופן אידיאלי למאפיינים שלך, כך שתוכל לדעת שהחסכונות הפנסיוניים שלך מתוכננים בצורה אידיאלית.

שירותים נוספים

שאלות?

אנו נשמח לעמוד לשירותך.

לקבלת ייעוץ חינם מלאו פרטים

כתובתינו

אודם 14 פתח תקווה

צלצלו אלינו

077-6049902

דוא"ל

office@revenue-fs.co.il